Nová pravidla pro návštěvy CSS Jeseník od 22.9. 2020

Vážení příbuzní, přátelé a jiné blízké osoby klientů našich pobytových služeb, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a nutnosti omezit pohyb cizích osob v budovách přistupujeme od úterý 22.9. 2020 k úpravě Pravidel pro realizaci návštěv z 25.5.2020. Vstup do objektu je i nadále uzamčen. Realizace návštěv bude probíhat ve stejném režimu jako dosud, za dodržování regulačních podmínek, dle pravidel zveřejněných níže. 

Číst dál...

Občasník 06

Soubor ke stažení ve formátu PDF -  obcasnik06.pdf  [5,4 MB]

Nová pravidla pro návštěvy CSS Jeseník od 25.5. 2020

Vážení příbuzní, přátelé a jiné blízké osoby klientů našich pobytových služeb, přinášíme Vám nové informace pro organizaci návštěv v našem zařízení. Sociální služby se po dlouhé době 25.5.2020 pro návštěvy sice otevírají, ale  zatím pouze v kontrolovaném režimu, za dodržování regulačních podmínek, dle pravidel zveřejněných níže. 

Číst dál...

Nové informace k probíhajícím opatřením

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník,
na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR a Vlády ČR k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 přinášíme další nové aktuální informace o našich službách.

Číst dál...

Důležité informace – Pečovatelská služba

Poskytování pečovatelské služby v případě, kdy je klientovi nařízena karanténa z důvodu epidemie viru COVID – 19
Péče bude poskytována pouze klientům, kterým nemůže péči zajistit rodina (je také v karanténě) a to v nezbytném rozsahu:

Číst dál...

Zákaz návštěv

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 ze dne 9. 3. 2020 vyhlašuji zákaz návštěv v Centru sociálních služeb Jeseník, s platností od 10. 3. 2020.

Číst dál...

Co je u nás nového

S ohledem na stále rostoucí ceny potravin a energií byla na základě usnesení Rady města Jeseník od 1. února 2020 zvýšena úhrada za stravu pro klienty služeb, které využívají stravovací provoz Centra sociálních služeb Jeseník. Cena celodenní stravy je navýšena o 10,- Kč na 170,- Kč.

Číst dál...

VU3V - zahájení letního semestru

4.2.2019  v  9:00 hodin v Klubu seniorů v Jeseníku (Dukelská 718), zahajujeme další, již XX. blok (letní semestr) studia virtuální univerzity třetího věku na téma

České dějiny a jejich souvislosti II.

více zde

Prosincové ohlédnutí

Jak jste mohli průběžně nahlédnout na našem Facebookovém profilu, čas Adventu a Vánoc byl v CSS již tradičně spojen s řadou milých setkání a příjemných akcí. Ty odstartovalo předání květináčků s vánočními hvězdami darovanými příslušníky Policie ČR. Také jsme zveřejnili fotografie z veselé Mikulášské zábavy. Důstojný Mikuláš, kouzelný anděl i rozverní čerti s čerticemi vykouzlili našim seniorům úsměv na tváři, nechyběla ani andělsky sladká tombola.

Číst dál...